Standard Ośrodka

MEDYCZNE CENTRUM REHABILITACJI W POPIELÓWKU oferuje nowoczesny Ośrodek, o wysokim standardzie, położony wśród lasów Pogórza Izerskiego, wybudowany w 2011 roku. Wspaniałe widoki jak z płócien Wielkich Mistrzów, leśna zwierzyna będąca nieodłączną częścią krajobrazu pozwalają na zregenerowanie sił witalnych i szybki powrót do sprawności fizycznej. Oranżeria z kominkiem i barem kawowym pozwalają na miłe spędzenie czasu i spotkania towarzyskie.

Obiekt ma charakter ekologiczny:

  • posiadamy własny pobór wysokiej, jakości wody pitnej z dwóch studni głębinowych
  • ogrzewany jest najnowocześniejszymi pompami ciepła Daikin
  • odzyskujemy ciepło słoneczne do ogrzewania wody poprzez zastosowanie solarów
  • posiłki dla Naszych Gości sporządzane są z ekologicznych produktów

W MEDYCZNYM CENTRUM REHABILITACJI  znajdują się:

  • gabinety: fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, wyposażone w najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny
  • kriokomora, jacuzzi, sauna
  • gabinet kosmetyczny, kapsuła piękności, solarium tuba i salon fryzjerski

Nasi lekarze to specjaliści w zakresie:

- neurologii                                           - chorób wewnętrznych
- balneologii                                          - rehabilitacji ruchu
- psychologii                                          - logopedii.

Rehabilitanci wykorzystują w swojej pracy:

- drenaż Limfatyczny - szkoła niemiecka wg Voldiego 
- metodę Mc Kenzie,                             - metodę PNF
- masaż segmentarny                           - poizometryczną relaksację
- terapię manualną wg Lewita               - kinesiotaping


Lokalizacja

Popielówek

Centrum Odnowy Biologicznej, Urody i Rehabilitacji Jolly Med znajduje się w Popielówku w gminie Lubomierz. Wieś położona jest wśród wzniesień, w odległości 20 km od  centrum Jeleniej Góry. Do Popielówka można dojechać od strony drogi wojewódzkiej Jelenia Góra- Zgorzelec lub od strony Lubomierza. We wsi znajduje się kilka cennych zabytków: kościół, kapliczki przydrożne.

Popielówek

Popielówek

Popielówek zaczyna być coraz bardziej popularny dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a z uwagi na bliskie położenie Gór Izerskich i Karkonoszy jest doskonałą bazą wypadową w te rejony. We wsi coraz więcej domów ma charakter letniskowy. Powstają też gospodarstwa agroturystyczne. W miejscowości jest także stadnina koni. Wytyczono też trasy rowerowe i szlaki piesze. I tam właśnie wśród tego krajobrazu na samym wzgórzu powstał nasz Zakład Opiekuńczo Leczniczy z Ośrodkiem Rehabilitacji.


Okolica

Lubomierz

Położenie gminy u podnóża Gór Izerskich i w pobliżu Karkonoszy nadaje jej charakter turystyczny. Lubomierz jest jedynym miastem na terenie gminy. Powstanie miasta związane jest z miejscowym klasztorem. Obecnie nad miastem góruje kościół św. Maternusa wraz z zabudowaniami klasztornymi s.s. Benedyktynek. Lubomierz to miasto filmowe. Tu kręcone były zdjęcia do 8 filmów, w tym i kultowy tryptyk „Sami swoi”. To spowodowało, że od roku 1997 odbywa się corocznie Przegląd Komedii Filmowych.

 


 

 
Jelenia Góra

Jelenia Góra zajmuje centrum śródgórskiej kotliny w południowo-zachodniej części województwa Dolnośląskiego, w dolinie rzek Bobru i Kamiennej. Jest centrum administracyjnym, turystycznym i gospodarczym regionu oraz stolicą Euroregionu „NYSA”, skupiającego przygraniczne tereny Polski, Niemiec i Czech. Jelenia Góra osiada wiele istotnych atutów. Do głównych z nich należy atrakcyjne otoczenie. Miasto otaczają ze wszystkich stron pasma górskie: Góry Izerskie – od zachodu, Góry Kaczawskie – od północy, Rudawy Janowickie – od wschodu oraz najwyższe pasmo Sudetów – Karkonosze od południa.

 

Jolly Med

Medyczne Centrum  Rehabilitacji w Popielówku to nowa, otwarta (w budynku „B”) w czerwcu 2011 roku placówka JOLLY MED Sp. z o.o. z Warszawy.

Istniejąca od 1999 roku Spółka  specjalizuje się  w usługach medycznych i farmaceutycznych. W Warszawie  JOLLY MED prowadzi całodobową Aptekę i Klinikę.

W Klinice  nastawionej od początku na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i  chirurgii ogólnej (w trybie jednodniowym)  przyjmują także specjaliści:  kardiolog,  neurolog, dermatolog, laryngolog. Ogółem w Klinice pracuje kilkunastu  lekarzy chirurgów, w tym chirurdzy plastycy, chirurdzy ogólni, chirurdzy otolaryngolodzy i onkolodzy, grupa anestezjologów oraz kilkanaście wykwalifikowanych pielęgniarek.

W Popielówku, od wiosny 2010 roku  w budynku "A" prowadzony jest również Oddział Rehabilitacyjny z kontraktem NFZ. III piętro w budynku ”A” przeznaczone jest dla Gości komercyjnych.

Szpital Rehabilitacyjny

Rehabilitacja

Popielówek - Szpital  Rehabilitacyjny Jolly Med

W Popielówku działa także Szpital  Rehabilitacyjny, który realizuje kontrakt z NFZ ...

Chirurgia ogólna

Chirurgia ogólna

Warszawa - Klinika Jolly Med Chirurgia ogólna

W Jolly Med wykonujemy zabiegi chirurgii ogólnej, także w ramach ubezpieczenia w NFZ ...

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

Warszawa - Klinika Jolly Med Chirurgia Plastyczna

Nasza klinika w Warszawie oferuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej ...

Apteka

Medycyna estetyczna

Warszawa - Apteka całodobowa "Przy Willowej"

Jolly Med w Warszawie prowadzi całodobową Aptekę "Przy Willowej" ...

Jesteś tutaj: Centrum O nas